< Poprzedni produkt

Pochwyt drzwiowy dwustronny ze stali nierdzewnej szczotkowanej WB
Następny produkt >

Łącznik do par. kątowy alum. 300mm RAL 9005

Par. konglomerat - New Misty

800.CARRARANEW.KAM

Ze względu na indywidulany charakter oraz proces technologiczny, system UNIEMOŻLIWIA wszelkie zmiany oraz anulowania zamówień. 
Konglomerat marmurowy jest cenionym w budownictwie produktem przemysłowym, będącym mieszanką wyselekcjonowanych odłamków naturalnego marmuru i pełniącej rolę spoiwa - żywicy polimerowej. Wysoka zawartość czystego kamienia (95%) sprawia, że właściwości techniczne konglomeratu przewyższają właściwości materiału naturalnego, czyli marmuru, który został wykorzystany do jego produkcji. Aglomarmur wykorzystywany jest na całym świecie do produkcji parapetów, blatów, posadzek, okładzin ścian, schodów.

Istotnym atutem naszego kamienia jest jego pochodzenie - jest to produkt o najwyższych właściwościach, bez mikro-ubytków, odporny na ścieranie oraz zgniatanie. Gładka, wypolerowana powierzchnia doda blasku każdemu wnętrzu oraz sprzyja utrzymaniu tafli w czystości. Szeroki wybór kolorów w połączeniu z profesjonalną obróbką daje rozległą gamę rozwiązań i zastosowań, pozwalającą spełnić większość wymagań architektonicznych i funkcjonalnych.

• szerokość: od 15 do 60 cm
• maksymalna długość pojedynczego elementu – 305 cm
• grubość parapetu – 2 cm i 3 cm
• brzegi płyty delikatnie fazowane
• dwa rodzaje frezów (w standardzie frez zaokrąglony)
• możliwość wykonania produktu wg projektu (z uwzględnieniem możliwości technicznych)
• możliwość niestandardowego wykończenia narożników
 
UWAGA:
Tolerancja cięcia +/- 5 mm
Tolerancja grubości płyty: +/- 5mm (w przypadku parapetów montowanych w jednym ciągu np. wykusz - prosimy o informację mailową z nr zamówienia)
Dopuszczalna wielkość mikroubytków: 3x3 mm
Materiał pochodzenia naturalnego - partie materiału mogą różnić się kolorystycznie. Różnice w odcieniach, przeżylenia, mikropęknięcia, wtrącenia nie są wadami lecz świadczą o niepowtarzalności produktu. Próbki materiału mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od gotowego produktu.
Zdjęcia produktu mogą nieznacznie  odbiegać od rzeczywistego wyglądu parapetu – przed zakupem prosimy o  potwierdzenie wyboru w oparciu o wzorniki dostępne w punktach sprzedaży.”
Twój koszyk