< Poprzedni produkt

Konglomerat kwarcowy gr.2cm - Crystal Royal
Następny produkt >

Konglomerat kwarcowy gr.2cm - Gobi Grey

Konglomerat kwarcowy gr.2cm - Elegance Eco Nev

800.EENEV.KAM

Ze względu na indywidulany charakter oraz proces technologiczny, system UNIEMOŻLIWIA wszelkie zmiany oraz anulowania zamówień. 
Jest to najpopularniejszy rodzaj konglomeratu zawierający powyżej 90% naturalnego kwarcu w postaci zmielonych kamieni lub piasku oraz do 10% spoiwa – zwykle żywicy epoksydowej. Do jego produkcji stosuje się rozmaite dodatki np. fragmenty szkła, ceramiki, pigmenty koloryzujące, drobiny granitu lub marmuru, wpływające na ostateczny wygląd i trwałość. Produkt końcowy przejmuje właściwości kamienia wykorzystanego do produkcji a w niektórych aspektach nawet go przewyższa. Jest odporny na wysoką temperaturę, ścieranie, zarysowania, uderzenia oraz zaplamienie. Tworzy gładką i błyszczącą powierzchnię, która jest efektowna, przyjemna w dotyku i jednocześnie pozwala na łatwe utrzymanie materiału w czystości.

• szerokość: od 15 do 60 cm
• maksymalna długość pojedynczego elementu – 300 cm
• grubość parapetu – 2 cm
• brzegi płyty delikatnie fazowane
• dwa rodzaje frezów (w standardzie frez prosty)
• możliwość wykonania produktu wg projektu (z uwzględnieniem możliwości technicznych)
• możliwość niestandardowego wykończenia narożników 
 
UWAGA: Tolerancja cięcia +/- 5 mm
UWAGA: Materiał pochodzenia naturalnego - partie materiału mogą różnić się kolorystycznie. Różnice w odcieniach, przeżylenia, mikropęknięcia, wtrącenia nie są wadami lecz świadczą o niepowtarzalności produktu. Próbki materiału mają charakter poglądowy i mogą odbiegać od gotowego produktu.
Zdjęcia produktu mogą nieznacznie  odbiegać od rzeczywistego wyglądu parapetu – przed zakupem prosimy o  potwierdzenie wyboru w oparciu o wzorniki dostępne w punktach sprzedaży.”
Twój koszyk